Ana Sayfa

Sezer & Utkaner Hukuk Bürosu’nun kuruluş gayesi tecrübe, detaylı araştırma ve bilgiye dayanan hukuk hizmetini; hantallıktan uzak; hızlı ve müvekkiller için uygulanabilir kılarak sunmaktır.

Hedefimiz öncelikle uyuşmazlığı önlemek, devamında mevcut uyuşmazlıkları en hızlı ve maksimum faydayı temin edecek şekilde çözüme kavuşturabilmek ve hukuku herkes için uygulanabilir hale getirmektir.


Fikri ve Sınai Haklar

Sezer & Utkaner Hukuk Bürosu alanında uzman ekibi ile tüm Türkiye’de ve ek olarak Dünya’da 4 farklı ülkede lisanssız ürün kullanımı ile mücadele çalışmaları yürütmektedir.

Sağlık ve İlaç Hukuku

Sezer & Utkaner Hukuk Bürosu sağlık ve ilaç hukuku alanında uzun yıllardır aktif rol oynamakta, sağlık kurum ve kuruluşları ile hasta, hekim ve sağlık personelinin mağduriyetlerinin giderilmesi için çalışmalar yürütmektedir.

İş Hukuku

Büromuz toplu iş davaları takibi yanısıra şirketlerin iş hukuku prensip ve prosedürlerini oluşturmakta, sendikal süreçlerde etkin rol oynamakta ve dava öncesi ve dava takibi süresince sonuca dayalı hukuk hizmeti sunmaktadır.

Blog'dan Kısa Kısa


Türkiye ve dünyadan hukuk dünyasına dair haber ve bilgileri uzman ekibimizin hazırladığı blog sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Sezer & Utkaner Hukuk Bürosu Türkiye’ye ek olarak 4 farklı ülkede ortak hukuk büroları vasıtası ile hukuk hizmeti sunmaktadır.